Ju jeni vizitori 4572780

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke truall ne Autostraden Tirane - Durres km1
 • IMAG0595
  Full Screen
  • IMAG0595%1/3
  • IMAG0598%2/3
  • IMAG0597%3/3
  1/3
  IMAG0595
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 131
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane - Durres, km 1
  • Zone toke: 2.200 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke prane autostrades Tirane-Durres ne km1 .Toka ka nje siperfaqe prej 2200 m2 .Toka ka akses ne rrjetin ujesjelles,elektrik dhe ate te kanalizimeve .Duke qene afer me rrugen kryesore ka mundesi te shumta per investim .Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 2200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %