Ju jeni vizitori 4592648

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kapanon dhe Truall per shitje ne Vore
Ekskluzive
 • 20160512_133719
  Full Screen
  • 20160512_133719%1/3
  • vore.JPG%2/3
  • Screenshot_2016-07-30-15-34-36%3/3
  1/3
  20160512_133719
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 114
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Nen Kalimi Vore
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 1.062 m²
   • per shitje 375 000 €
 • Detajet e prones

  Ne Autostdraden Tirane Durres te mbikalimi i Vores shitet nje Kapanon i rrethuar nga truall . Ndertimi ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe nje lartesi prej 4,5 m eshte e projektuar per 3 kate ndertim dhe eshte e rrethuar dhe me vend te bollshem parkimi per automjete . Prona ka vizibilitet nga autostrada dhe nje akses me rrugen shume komod .

  Prona disponon certifikate pronesie .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1062.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %