Ju jeni vizitori 4573498

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Qira te Garda
 • 20160907_101307
  Full Screen
  • 20160907_101307%1/12
  • 20160907_101328%2/12
  • 20160907_101449%3/12
  • 20160516_132913%4/12
  • 20160516_132828%5/12
  • 20160516_132930%6/12
  • 20160516_132958%7/12
  • 20160516_132951%8/12
  • 20160907_101503%9/12
  • 20160907_101357%10/12
  • 20160907_101603%11/12
  • 20160516_133013%12/12
  1/12
  20160907_101307
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 366
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 143 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga ndertimet me cilesore te Tiranes.Apartamenti eshte i vendosur ne nje objekt te ri. Me organizim te brendshem nje sallon me kuzhine me vete dhe ballkon, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i kompletuar ne menyre bashkekohore dhomat e gjumit te shtruara me parket dhe apartamenti ka sistem qendror ngrohje ftohje..Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 143.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta