Ju jeni vizitori 4673424

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile ne shitje,Ksamil.
 • Untitleed
  Full Screen
  • Untitleed%1/9
  • df%2/9
  • gggggg%3/9
  • ghgfdthrthrt%4/9
  • tyhdfs%5/9
  • Untitled%6/9
  • Untivccfdd.edfgepng%7/9
  • Untivbvbtled%8/9
  • yjytjtjtjtyj%9/9
  1/9
  Untitleed
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 208
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Ksamil
  • Qytet: Ksamil
  • zone: - - -
  • Adresa: Ksamil Sarande
  • Zona e brendshme: 158 m²
  • Mbulim zone: 386 m²
  • Zone toke: 228 m²
   • per shitje 450 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile ne Ksamil e pajisur me Hipoteke me siperfaqe te brendshme prej 382 m2 dhe totale prej 1250 m2.Prona ndodhet ne Ksamil ,ka pamje nga deti dhe eshte ne gjendje mjaft te mire,gjithashtu prona shitet se bashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.Ne prone perfshihet edhe nje pishine e cila eshte ne perfundim e siper.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 386.00 m²
   • Zone toke 228.00 m²
   • Zone interneti 158.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %