Ju jeni vizitori 4589207

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira te ETC
 • 20160518_111852
  Full Screen
  • 20160518_111852%1/14
  • 20160518_112020%2/14
  • 20160518_111935%3/14
  • 20160518_111953%4/14
  • 20160518_112040%5/14
  • 20160518_112116%6/14
  • 20160518_112002%7/14
  • 20160518_112026%8/14
  • 20160518_112142%9/14
  • 20160518_112131%10/14
  • 20160518_112102%11/14
  • 20160518_112107%12/14
  • 20160518_112200%13/14
  • 20160518_112156%14/14
  1/14
  20160518_111852
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 367
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Papa Gjon Pali II
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 128 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Qira ne nje nga godinat me cilesore te Tiranes.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine dhe ballkon nga Jugu,Dy dhoma gjumi te kompletuara dhe me parket,si dhe dy tualete.Apartamenti eshte totalisht i orientuar nga Jugu.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 128.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta