Ju jeni vizitori 4144344

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Dyqan tek Zogu i Zi
 • image-0b4f5b7354adac964b1f78781dd7a4b1e9c8e356f8e4c7f3a01a92d1bf9ee81c-V
  Full Screen
  • image-0b4f5b7354adac964b1f78781dd7a4b1e9c8e356f8e4c7f3a01a92d1bf9ee81c-V%1/1
  1/1
  image-0b4f5b7354adac964b1f78781dd7a4b1e9c8e356f8e4c7f3a01a92d1bf9ee81c-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 134
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Don Bosko",Pall "Gener" 2
  • Zona e brendshme: 133,30 m²
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Te Zogu i Zi ne fillim te rruges Don Bosko ne katin 0 shitet nje ambjent Komercial . Ambjenti eshte me hipoteke , me pamje nga rruga dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme .Nese jeni te interesuar ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 133.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %