Ju jeni vizitori 4194122

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Papafingo ne Golem Durres
 • image-55f610667292f97db01518bd36d29359b01097b65ef63e03a9db10fafc1e35fb-V
  Full Screen
  • image-55f610667292f97db01518bd36d29359b01097b65ef63e03a9db10fafc1e35fb-V%1/6
  • image-be7cd2eaefd40e58a39c64092264708629e8380b78c54c296f8bcc7c478fd12e-V%2/6
  • image-3ae7a0b0b8fa66fe9bd1a137ba87d30241b4427fac74505c129c7a9e16ba23a9-V%3/6
  • image-13f6d15d9748228c896587e6358d0b31f99f769fa15e15e69b98d9824619af4c-V%4/6
  • image-817061172ce99ac0194689e97b82edd293db0cecf79272b5cd64450ecf7ef775-V%5/6
  • image-ce8bc1aa53645ef0ede9f870309a7b804b808382016f0b093d070dff69bc63ce-V%6/6
  1/6
  image-55f610667292f97db01518bd36d29359b01097b65ef63e03a9db10fafc1e35fb-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 135
  • Tipi i prones: hapesire ne tarrace
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Golem,Kavaje
  • Zona e brendshme: 81,16 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Papafingo ne Golem te Durresit me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe 250m2, nga keto 81.16 m2 e ka apartament dhe pjesa tjeter eshte verande.Struktura e tij eshte e perbere nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me guzhinen dhe dy tualete. Orientimi eshte Lindje Perendim .Godina eshte 5 kateshe. Punimet e kryera jane teper cilesore. Vend parkimi i sigurt. Nese jeni te interesuar ju lutem na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 81.16 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %