Ju jeni vizitori 4638747

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SUPER OKAZION Shitet apartament 2+1
 • DSCN2343
  Full Screen
  • DSCN2343%1/8
  • DSCN2349%2/8
  • DSCN2345%3/8
  • DSCN2347%4/8
  • DSCN2340%5/8
  • DSCN2339%6/8
  • DSCN2341%7/8
  • DSCN2350%8/8
  1/8
  DSCN2343
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 230
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 4 Rruga Skenderbej
  • Zona e brendshme: 78,50 m²
  • Mbulim zone: 78,50 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 78.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate prane qendres se Durresit. Eshte i strukturuar ne nje dhome ndenje , dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie.

  Per nje vizite prane prones, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.50 m²
   • Zone interneti 78.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %