Ju jeni vizitori 4592681

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! VILE ME QIRA - PER TE HUAJ
 • 13179252_1226323780713480_124540468580364809_n
  Full Screen
  • 13179252_1226323780713480_124540468580364809_n%1/22
  • 13240593_1226326177379907_2052800468596900425_n%2/22
  • 13178790_1226326104046581_6769695158900513273_n%3/22
  • 13263834_1226326057379919_5430842468129313363_n%4/22
  • 13239479_1226324670713391_8436449801880488178_n%5/22
  • 13255912_1226326070713251_4530471542172178672_n%6/22
  • 13241133_1226324690713389_5979719089159769966_n%7/22
  • 13265915_1226325604046631_3243922591457251539_n%8/22
  • 13239403_1226325630713295_1271027063252625654_n%9/22
  • 13240126_1226324894046702_5185649717010914693_n%10/22
  • 13233154_1226324474046744_5515020503064354812_n%11/22
  • 13227003_1226324200713438_6672422719010253230_n%12/22
  • 13260248_1226324317380093_8110736043559065028_n%13/22
  • 13240082_1226324127380112_2215513390748080532_n%14/22
  • 13245450_1226325950713263_8861399714082473320_n%15/22
  • 13227008_1226325857379939_8614562766838945660_n%16/22
  • 13256008_1226324880713370_756988965134187252_n%17/22
  • 13260082_1226324787380046_7557994529938145289_n%18/22
  • 13226818_1226324497380075_4954609714641671066_n%19/22
  • 13226932_1226323850713473_2244907266057327297_n%20/22
  • 13254540_1226326120713246_4036669182041747734_n%21/22
  • 13254132_1226323880713470_4318264555049881278_n%22/22
  1/22
  13179252_1226323780713480_124540468580364809_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 138
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr.Mihal Grameno
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Mihal Grameno"; degezimi me Rr. "Todi Shkurti", Siper "Tregut Elektrik" tek "Ali Demi", Tirane
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 700 m²
  • Zone toke: 400 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira Vile 4 kate ne Rr. 'Mihal Grameno', siper Tregut Elektrik. Ne nje zone rezidenciale vilash. Kati perdhes Bodrum + Garazh. 3 kate Banimi me Siperfaqe 300 m², Tarrace 70 m², Ballkon 40 m² dhe Verande 20 m² . 4 Dhoma gjumi, Kuzhine gatimi, Studio, 2 Sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike. 3 Tualete nga nje per cdo kat. Vila eshte e rrethuar me gjelberim te perhershem e cila i jep asaj freskine dhe privatesine e duhur. Kombinim i shkelqyer giardino, bahce, peme frutore dhe oborr e lule plot gjelberim. Siperfaqe e trullit/bahces 400 m2. Parking per 4 makina. Bodrum/Qilar per magazinim. Gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, Mali i Dajtit, Q.Studenti. Ajer i paster dhe qetesi absolute. E banuar dhe kerkuar gjithmone nga shtetas te huaj!!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 700.00 m²
   • Zone toke 400.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta