Ju jeni vizitori 4697287

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitje Biznesi Bar Fast-Food
 • 20160514_121930
  Full Screen
  • 20160514_121930%1/8
  • 20160514_122124%2/8
  • 20160514_121703%3/8
  • 20160514_121641%4/8
  • 20160514_121853%5/8
  • 20160514_121844%6/8
  • 20160514_121853 (1)%7/8
  • 20160514_121955%8/8
  1/8
  20160514_121930
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 37
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.e Kavajes prane Birres Tirana
  • Zona e brendshme: 144 m²
  • Mbulim zone: 144 m²
   • per shitje 11 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznesi i kompletuar,me nje xhiro ditore prej 30000 All.Ndodhet ne rruge kryesore ,te populluar.Ambjenti organizohet ne dy kate ,kati i pare rreth 90m2 disponon katermbedhjete tavolina dhe kati i dyte rreth 60m2 me djete tavolina.Qira e ambjentit 700 Eur.Cmimi i shitjes se biznesit eshte 14.000 Eur i diskutueshem.Per nje vizite ju lutem te me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 144.00 m²
   • Zone interneti 144.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %