Ju jeni vizitori 4697265

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Unaze te Re
 • IMG_6803.JPG
  Full Screen
  • IMG_6803.JPG%1/12
  • IMG_6800.JPG%2/12
  • IMG_6801.JPG%3/12
  • IMG_6810.JPG%4/12
  • IMG_6807.JPG%5/12
  • IMG_6808.JPG%6/12
  • IMG_6802.JPG%7/12
  • IMG_6804.JPG%8/12
  • IMG_6805.JPG%9/12
  • IMG_6812.JPG%10/12
  • IMG_6809.JPG%11/12
  • IMG_6813.JPG%12/12
  1/12
  IMG_6803.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 498
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rrethrrotullimi i Pare
  • Zona e brendshme: 104,20 m²
  • Mbulim zone: 120,90 m²
   • per shitje 84 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapoperfunduar dhe eshte ne nje nga pozicionet me te mira ne zone. Apartamenti eshte ne katin e katert dhe ka pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ka dy dhoma gjumi ku ne nje ka edhe tualet brenda. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Salloni ka hapesire te bollshme dhe ka edhe ballkon. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.90 m²
   • Zone interneti 104.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %