Ju jeni vizitori 4169855

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës
 • IMG_20160518_144011
  Full Screen
  • IMG_20160518_144011%1/15
  • IMG_20160518_143959%2/15
  • IMG_20160518_143947%3/15
  • IMG_20160518_144030%4/15
  • IMG_20160518_144037%5/15
  • IMG_20160518_144016%6/15
  • IMG_20160518_144053%7/15
  • IMG_20160518_144120%8/15
  • IMG_20160518_144132%9/15
  • IMG_20160518_144111%10/15
  • IMG_20160518_144239%11/15
  • IMG_20160518_144218%12/15
  • IMG_20160518_144138%13/15
  • IMG_20160518_144324%14/15
  • IMG_20160518_144321%15/15
  1/15
  IMG_20160518_144011
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 377
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kostandin Kristoforidhi
  • Zona e brendshme: 97,07 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  365 €
 • Detajet e prones

  Në qendër të Tiranës pas 9-katësheve (Rruga Kostandin Kristoforidhi) jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar. Prona ndodhet në pallat të ri me dy ashensorë. Ky apartament është i përbërë nga dy dhoma gjumi, një ambjent ndenjie, një ambjent gatimi i veçuar, dy tualete dhe një ballkon, si dhe ka pamje të lirë. Ambjenti i brendshëm është i mirëmobiluar. Vendndodhja në qendër të kryeqytetit dhe afërsia me të gjitha facilitetet publike dhe private e bëjnë një ambjent mjaft të përshtatshëm për banim. CMIMI I DISKUTUESHEM!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Gardh elektrik
  • Ekip
   • Dere e blinduar
   • Sobe
   • dopio xham
   • Grila elektrike
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • Hekur
   • Ngritje 2
   • Mikrovale
   • antene parabolike
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.07 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta