Ju jeni vizitori 4694169

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bar per Qera/Shitje
 • IMG_6675.JPG
  Full Screen
  • IMG_6675.JPG%1/12
  • IMG_6686.JPG%2/12
  • IMG_6678.JPG%3/12
  • IMG_6681.JPG%4/12
  • IMG_6688.JPG%5/12
  • IMG_6680.JPG%6/12
  • IMG_6684.JPG%7/12
  • IMG_6674.JPG%8/12
  • IMG_6683.JPG%9/12
  • IMG_6677.JPG%10/12
  • IMG_6691.JPG%11/12
  • IMG_6682.JPG%12/12
  1/12
  IMG_6675.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 91
  • Tipi i prones: Bar
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hamdi Sina
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 210 000 €
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Bar per Qera/Shitje tek Liqeni i Thate. Ambjenti ka qene ne gjendje pune per nje vite dhe ka sherbyere si wine - Bar. Ambjenti disponon nje verande prej 40 m2 dhe ka nje pamje fantastika nga kiqeni. Ambjenti jepet i kompletuar, ka sistem haspirimi, kondicioner, ndricim Led, depozite uji, me kamera sigurie. Per me shume info.na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %