Ju jeni vizitori 4178967

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Per Qira Apartament 2+1,tek 21 Dhjetori!
 • ID3df45200-0000-0500-0000-000003012990 (1)
  Full Screen
  • ID3df45200-0000-0500-0000-000003012990 (1)%1/9
  • 13249583_10206523616350685_1397356530_n%2/9
  • 166%3/9
  • 13246078_10206523615510664_495925343_n%4/9
  • 13250348_10206523614990651_818804986_n%5/9
  • 13250567_10206523615550665_918246242_n%6/9
  • 164%7/9
  • 13246096_10206523615870673_1279779328_n%8/9
  • 167%9/9
  1/9
  ID3df45200-0000-0500-0000-000003012990 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 261
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 107 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne rrugen Frederik Shiroka,e cila ka akses te menjehershem ne dy rruge kryesore,si ajo e Rruges se Kavajes.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te cilat jane te arreduara me te gjitha mobiliet e nevojshme nje dhome ndenjie me nje hapesire te bollshme me mobiliet,nje banjo e madhe dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te pallatit.Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta