Ju jeni vizitori 4593782

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira
 • Copy of 20160519_112851
  Full Screen
  • Copy of 20160519_112851%1/8
  • 3%2/8
  • Copy (2) of 20160519_112929%3/8
  • 1%4/8
  • 20160519_114733%5/8
  • 20160519_113644%6/8
  • 20160519_114248%7/8
  • 20160519_114401%8/8
  1/8
  Copy of 20160519_112851
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 615
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne bllok, rruga Donika Kastrioti
  Pozicionuar ne katin e 5-te, te nje pallati te ri me ashensor, survejuar nga kamera sigurie 24 ore.
  Organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 2 tualete, 1 ballkon.
  Apartamenti eshte i mobiluar me shije dhe stil.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta