Ju jeni vizitori 4636828

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine me Qira - Prane QTU
 • 9b1f76e9b18018c20f40fb02b6e6feebd6a37d5bda657beeb36c78dfb0fb56ee_full (1)
  Full Screen
  • 9b1f76e9b18018c20f40fb02b6e6feebd6a37d5bda657beeb36c78dfb0fb56ee_full (1)%1/4
  • af8ddd017ee244fd15709aa2863414a9147c5b7289b7b5a0a43ef6c3f458c861_full%2/4
  • c8276464ed780710fe4e895fa2e48e22ac29a4fbdc9116f1606b3cc19f3460d7_full%3/4
  • 5b486c98694fa9f8fc2c70f8e897611695eaa37c97ac8eb134f12f0dba941621_full%4/4
  1/4
  9b1f76e9b18018c20f40fb02b6e6feebd6a37d5bda657beeb36c78dfb0fb56ee_full (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 142
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Mbrapa QTU
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 400 m²
   • Per qira  3 €
 • Detajet e prones

  Jepet Magazine me Qira ne Autostraden Tirane-Durres. Vendndodhja prane Qenders Tregtare Univers. Te dhena te pergjithshme: Siperfaqja qe jepet me qera eshte 400m2; Permasa 73.75m x 24m; Magazina nuk ka kollona ne mes; 3 Porta; Dysheme industriale, detaje keto qe lejojne hyrjen dhe kthimin e kamionave brenda ne magazine. Lartertesia maksimale 9.5m; Ndricim natyral; Sistem antizjarr, antitym; Uje, energji 24h. Cmimi mund te negociohet ne varesi edhe te kohezgjatjes se kontrates. Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. Ju faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta