Ju jeni vizitori 4575272

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Sami Frasheri
 • 11023287_593124637491819_1671269897_n
  Full Screen
  • 11023287_593124637491819_1671269897_n%1/14
  • 11016485_10206365829130351_1730346024_n%2/14
  • 11040311_10206365833050449_1479669308_n%3/14
  • 11051623_10206365832610438_1567300525_n%4/14
  • 11056975_593124617491821_833337015_n%5/14
  • 11056781_593124580825158_342661720_n%6/14
  • 11039547_593124774158472_1561239750_n%7/14
  • 11051344_593124544158495_191331710_n%8/14
  • 11039973_593124537491829_1731442546_n%9/14
  • 10508258_593124554158494_727416834_n%10/14
  • 10952017_593124534158496_1329880977_n%11/14
  • 11008943_10206365829050349_319466759_n%12/14
  • 11040317_593124604158489_1210882522_n%13/14
  • 11051278_10206365829490360_1222603732_n%14/14
  1/14
  11023287_593124637491819_1671269897_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 507
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 98 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 88m2 ne rrugen Sami Frasheri prane Liqenit Artificial.Apartamenti eshte organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Mobiluar ne menyre bashkohore e teper cilesore.Pozicionuar ne katin e 10 .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %