Ju jeni vizitori 4628932

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjente per Qera ne Qender
 • 13220084_839251032887407_693618530_n
  Full Screen
  • 13220084_839251032887407_693618530_n%1/2
  • 13231067_839250996220744_1384652515_n%2/2
  1/2
  13220084_839251032887407_693618530_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 503
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Zona e brendshme: 370 m²
  • Mbulim zone: 370 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet kati i dyte dhe i trete i nje godine te vjeter ku eshte ruajtur arkitektura klasike. Godina ndodhet ne nje prej rrugeve me kryesore te Tiranes dhe ka shume afersi me sheshin Skenderbe. Cdo kat ka nje siperfaqe 185 m2dhe eshte i ndare ne 7 dhoma te vecanta. Ne mes ka nje koridor te madh dhe gjithashtu ka nje tualet te perbashket per cdo kate. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra ose edhe per hotel. Kjo pasi ka shume afersi me qendren e Tiranes por edhe me shume institucione perreth. Per me teper na kontaktoni dhe te ju ofrojme nje vizite ne prone. Godina jepet komplet dhe jo e ndare.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 370.00 m²
   • Zone interneti 370.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta