Ju jeni vizitori 4592568

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel per Qera ne qender
 • IMG_6633.JPG
  Full Screen
  • IMG_6633.JPG%1/20
  • IMG_6644.JPG%2/20
  • IMG_6629.JPG%3/20
  • IMG_6627.JPG%4/20
  • IMG_6633.JPG%5/20
  • IMG_6628.JPG%6/20
  • IMG_6630.JPG%7/20
  • IMG_6631.JPG%8/20
  • IMG_6632.JPG%9/20
  • IMG_6634.JPG%10/20
  • IMG_6635.JPG%11/20
  • IMG_6636.JPG%12/20
  • IMG_6638.JPG%13/20
  • IMG_6639.JPG%14/20
  • IMG_6640.JPG%15/20
  • IMG_6641.JPG%16/20
  • IMG_6637.JPG%17/20
  • IMG_6642.JPG%18/20
  • IMG_6643.JPG%19/20
  • IMG_6646.JPG%20/20
  1/20
  IMG_6633.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 501
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Drejtori e Policise
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 850 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per kete lloj binesi. Afersia me te gjitha destinacionet turidtike dhe institucionale te qendres se Tiranes e ben kete biznes shume komod. Gjithashtu ka shume kohe qe funksionon si biznes ku ka nje klientele te rregullt dhe te kenaqur nga sherbimi i ofruar. Aktualisht ka 13 dhoma te cilat jane ne funksion por mund te shtohen afersisht deri ne 20 pasi kati i fundit aktualisht sherben per apartament banimi i cili jepet gjithashtu. Te gjitha dhomat kane tualet brenda. Ne katin e pare ka nje ambjent i cili sherben per restorant. Ambjenti jepet edhe i ndare nga restoranti. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 850.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta