Ju jeni vizitori 4673430

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile ne Qerret, Kavaje
 • DSC07301.JPG
  Full Screen
  • DSC07301.JPG%1/3
  • DSC07302.JPG%2/3
  • DSC07303.JPG%3/3
  1/3
  DSC07301.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 196
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Qerret, Kavaje
  • Zona e brendshme: 216 m²
  • Mbulim zone: 430 m²
  • Zone toke: 230 m²
   • per shitje 260 000 €
 • Detajet e prones

  Super Okazion! Shitet Vile ne Qerret, me certifikate hipotekore dhe cmim te diskutueshem. Vila perbehet nga 3 kate dhe nje siperfaqe ndertese prej 216 metrash. Cdo kat ka siperfaqe 71 metra katror dhe ka nje oborr prej 430 metra ku mund te shfrytezohet si 'giardino' ose te implementohet nje pishine. Vila ka orjentim nga te kater anet si dhe ndodhet ne rrjeshtin e katert te kompleksit turistik me 16 vila te vogla. Pamja eshte shume piktoreske, mes pishave, aromes se jodit dhe jehones se detit Adriatik.
  Detajim i prones:
  Kati I: Sallon+Depo+Tualet
  Kati II: 3 Dhoma Gjumi+ Tualet
  Kati III: Holl i madh me oxhak+Dhome Gjumi Matrimoniale+Tualet.

  Nxitoni, vera po afron, kjo vile mund te behet shume shpejte e juaja, per vetem nje telefonate larg!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 430.00 m²
   • Zone toke 230.00 m²
   • Zone interneti 216.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %