Ju jeni vizitori 4581888

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re
Ekskluzive
 • IMAG0610
  Full Screen
  • IMAG0610%1/11
  • IMAG0609%2/11
  • IMAG0611%3/11
  • IMAG0613%4/11
  • IMAG0616%5/11
  • IMAG0619%6/11
  • IMAG0608%7/11
  • IMAG0621%8/11
  • IMAG0614%9/11
  • IMAG0623%10/11
  • IMAG0620%11/11
  1/11
  IMAG0610
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 141
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Teodor Keko",Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 97,39 m²
  • Mbulim zone: 111,23 m²
   • per shitje 63 400 €
 • Detajet e prones

  Apartament modern dhe shume komod ne shitje .Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi dhe dhome ndenje dhe gatimi, si dhe nje tualet.Punimet jane shume cilesore dhe eshte i paisur me hipoteke. A3/35
  Kushdo qe deshiron te vizitoje kete apartament ,mund te na telefonoje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.23 m²
   • Zone interneti 97.39 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %