Ju jeni vizitori 4585578

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke are per shitje prane Aeroportit te Rinasit
Ekskluzive
 • C.PNG
  Full Screen
  • C.PNG%1/6
  • ccc.PNG%2/6
  • b.PNG%3/6
  • a.PNG%4/6
  • 12346.PNG%5/6
  • 13616292_1373526305998081_1359077657_o%6/6
  1/6
  C.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 262
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Rinas Vore, km 2
  • Zona e brendshme: 2.110 m²
  • Mbulim zone: 2.110 m²
  • Zone toke: 2.110 m²
   • per shitje 49 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke are ne Fushe-Preze prane Aeroportit te Rinasit. Zona ne te cilen ndodhet Trualli eshte zone, me zhvillim mix; ka drejtim bujqesore, tregtare, industrial, etj. Prona ka nje pozicion te favorshem ne zonen ku ndodhet. Eshte larg nga Aeroporti Nderkombetar 'Nene Tereza', 1.5 km, nga superstrada Vore-Fushe Kruje, 2 km.
  Zona ne te cilen ndodhet prona, ofron potenciale te larta prodhuese, klime dhe mjedis te shendetshem dhe te paster. Eshte e pasur me vreshta dhe pemtore te kohes, me bar restorante dhe hotele, pershkohet nga rruge te mira, me standarte, te asfaltuara, te ndriçuara. Rruget e brendeshme te lagjes, ku ndodhet prona jane te asfaltuara ne gjendje te mire dhe lehtesisht te kalueshme nga mjetet dhe njerzit. Ne pergjithesi , zona ofron per banoret vendas, sherbim urban, sherbim mjekesor, shkollim, farmaci, furnizim te rregullt me uje dhe energji elektrike. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
   • Ambjente comerciale
   • Aeroport
   • Peme frutash
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • Port lumi
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga lumi
   • autostrade
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
  • Siperfaqet
   • planimetria 2110.00 m²
   • Zone toke 2110.00 m²
   • Zone interneti 2110.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
   • Kulluese
   • Akses interneti
   • Telefone
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %