Ju jeni vizitori 4606601

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile prane KMY-se ne Yzberisht
 • 20160509_191611
  Full Screen
  • 20160509_191611%1/18
  • 20160509_191312%2/18
  • 20160509_191358%3/18
  • 20160509_191351%4/18
  • 20160509_191414%5/18
  • 20160509_191319%6/18
  • 20160509_191306%7/18
  • 20160509_191403%8/18
  • 20160509_191431%9/18
  • 20160509_191350%10/18
  • 20160509_191434%11/18
  • 20160509_191455%12/18
  • 20160509_191709%13/18
  • 20160509_191754%14/18
  • 20160509_191815%15/18
  • 20160509_191924%16/18
  • 20160523_104314%17/18
  • 20160509_192013%18/18
  1/18
  20160509_191611
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring VIL_38
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr "3 Deshmoret"
  • Zona e brendshme: 263,40 m²
  • Mbulim zone: 263,40 m²
   • per shitje 420 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet: Truall 463 m2 vile 3 kate + restoranti kati 0
  263.4m2 per shitje 1600 € m2 aktualisht restoranti eshte ne pune me xhiro ditore te kenaqshme,Jepet me qira me vlere 600 Euro

  Kati 2-te me siperfaqe 241 m2 me hipoteke banim dhe 45 m2 per biznes jepet edhe me qira.

  Kati 3-te open space 183.7 m2+ verande 80m2

  Kati4 eshte 86 m2 open space
  Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 263.40 m²
   • Zone interneti 263.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %