Ju jeni vizitori 4676995

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 012
  Full Screen
  • 012%1/5
  • dh. ndejtjes%2/5
  • ballkoni%3/5
  • banja 1%4/5
  • Banja 2%5/5
  1/5
  012
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 200
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Muhamet Deliu
  • Zona e brendshme: 84 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 46 100 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament 2+1 te Fresku pallat i ri kati 6 me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon 2 dhoma dhe 2 banjo.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te freskut.Apartamenti esht me dokumenta te rregullta pronesie.Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 84.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %