Ju jeni vizitori 4692522

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke
 • 20160523_180144
  Full Screen
  • 20160523_180144%1/8
  • 20160523_180151%2/8
  • 20160523_180201%3/8
  • 20160523_180210%4/8
  • 20160523_180221%5/8
  • 20160523_180229%6/8
  • 20160523_180304%7/8
  • 20160523_180312%8/8
  1/8
  20160523_180144
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 220
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4.
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 61 m²
  • Zone toke: 6 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje ne nje zone mjaft te frekuentuar te Sarandes. Apartamenti ka nje pamje komplet nga deti dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon . Ka nje siperfaqe prej 61 m2 dhe e pajisue me Hipoteke. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ,me punime te mira dhe bleresit e apartamenteve jane pothuajse shtetas te huaj(Rus).
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 61.00 m²
   • Zone toke 6.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %