Ju jeni vizitori 4184964

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial me Qira, Komuna e Parisit
 • IMG_2438.JPG
  Full Screen
  • IMG_2438.JPG%1/7
  • IMG_2440.JPG%2/7
  • IMG_2439.JPG%3/7
  • IMG_2442.JPG%4/7
  • IMG_2444.JPG%5/7
  • IMG_2443.JPG%6/7
  • IMG_2445.JPG%7/7
  1/7
  IMG_2438.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 263
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent komercial ne katin e dyte te nje kompleksi. Ambjenti perbehet nga 70m2 hapesire e brendshme dhe 30m2 verande e cila ofron relaks dhe komfort per zyren. Ka pamje nga rruga kryesore me orientim lindje-jug. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre ose cdo lloj aktiviteti. Ka nje tualet dhe vetrate qe sheh nga rruga.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta