Ju jeni vizitori 4676849

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartment 2+1 te "Siri Kodra"
 • DSC07522.JPG
  Full Screen
  • DSC07522.JPG%1/11
  • DSC07517.JPG%2/11
  • DSC07515.JPG%3/11
  • DSC07521.JPG%4/11
  • DSC07527.JPG%5/11
  • DSC07525.JPG%6/11
  • DSC07528.JPG%7/11
  • DSC07512.JPG%8/11
  • DSC07531.JPG%9/11
  • DSC07533.JPG%10/11
  • DSC07530.JPG%11/11
  1/11
  DSC07522.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 201
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Siri Kodra"
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 82 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane 'BULEVARDIT TE RI', te zona e 'Frigoriferit', ne nje lagje te qete dhe jo larg qendres se qytetit, ndodhet apartamenti ne nje ndertim te ri, me ashensor dhe disponon dokumentat hipotekore. Apartamenti ka nje organizim shume te mire me ambjentet e brendshme, si dhe shitet i mobiluar teresisht. Ka ne perberje te tij nje sallon te madh me guzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, nje tualet me dritare dhe nje korridor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %