Ju jeni vizitori 4695472

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje/Qira
 • IMG-20160524-WA0004
  Full Screen
  • IMG-20160524-WA0004%1/17
  • IMG-20160524-WA0008%2/17
  • IMG-20160524-WA0009%3/17
  • IMG-20160524-WA0002%4/17
  • IMG-20160524-WA0012%5/17
  • IMG-20160524-WA0013%6/17
  • IMG-20160524-WA0014%7/17
  • IMG-20160524-WA0011%8/17
  • IMG-20160524-WA0010%9/17
  • IMG-20160524-WA0016%10/17
  • IMG-20160524-WA0022%11/17
  • IMG-20160524-WA0018%12/17
  • IMG-20160524-WA0023%13/17
  • IMG-20160524-WA0005%14/17
  • IMG-20160524-WA0006%15/17
  • IMG-20160524-WA0015%16/17
  • IMG-20160524-WA0001%17/17
  1/17
  IMG-20160524-WA0004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 375
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 250 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Shitje prane Liqenit Artificial. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me cilesor te Tiranes.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Per qark tij jane ballkonet e medha me orientim Jug-Perendim te cilat bejne te mundur nje pamje shume te bukur dhe relaksuese te Liqenit.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %