Ju jeni vizitori 4636723

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient Komercial per shitje
 • 20160524_100641
  Full Screen
  • 20160524_100641%1/1
  1/1
  20160524_100641
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 3
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Don Bosko
  • Zona e brendshme: 53 m²
  • Mbulim zone: 53 m²
  • Zone toke: 53 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial me siperfaqe 53m2 ne rrugen Don Bosko. Ambient ndodhet ne nje zone mjaft te populluar, me akses ne rrugen kryesore dhe mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 53.00 m²
   • Zone toke 53.00 m²
   • Zone interneti 53.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %