Ju jeni vizitori 4638354

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, apartament 2+1+2
 • IMG_20160524_170736
  Full Screen
  • IMG_20160524_170736%1/4
  • IMG_20160524_170839%2/4
  • IMG_20160524_171044%3/4
  • IMG_20160524_170927%4/4
  1/4
  IMG_20160524_170736
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 828
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi zogu I
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati cilesor prane Stacionit te Trenit. I organizuar ne 2 dhoma gjumi. 1 dhome ndenjeje me kuzhinen e gatimit me vehte, 2 tualete dhe dy ballkone. Ambienti eshte i mobiluar dhe i pajisur me cdo gje te nevojeshme per nje jetese komode. Orientimi Jug-Lindje. Cmimi 1100 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %