Ju jeni vizitori 4589265

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1, Yzberisht
 • DSC07604.JPG
  Full Screen
  • DSC07604.JPG%1/8
  • DSC07603.JPG%2/8
  • DSC07606.JPG%3/8
  • DSC07616.JPG%4/8
  • DSC07612.JPG%5/8
  • DSC07608.JPG%6/8
  • DSC07605.JPG%7/8
  • DSC07610.JPG%8/8
  1/8
  DSC07604.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 204
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "3 Deshmoret", Yzberishte
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 119 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament 2+1 ne Yzberisht kati VI, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte bosh ,i organizuar ne 1 sallon te madh 2 dhome gjumi 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka nje siperfaqe totale prej 119 m² dhe eshte shte i pajisur me certifikat te rregullt pronesie. Per me teper info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %