Ju jeni vizitori 4640422

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira te Zogu i Zi
  • DSC07258.JPG
    Full Screen
    • DSC07258.JPG%1/16
    • DSC07255.JPG%2/16
    • DSC07256.JPG%3/16
    • DSC07257.JPG%4/16
    • DSC07259.JPG%5/16
    • DSC07261.JPG%6/16
    • DSC07263.JPG%7/16
    • DSC07262.JPG%8/16
    • DSC07264.JPG%9/16
    • DSC07266.JPG%10/16
    • DSC07265.JPG%11/16
    • DSC07267.JPG%12/16
    • DSC07269.JPG%13/16
    • DSC07270.JPG%14/16
    • DSC07272.JPG%15/16
    • DSC07271.JPG%16/16
    1/16
    DSC07258.JPG
  • Detajet perberese te prones
    • Reference: GOLD 206
    • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 4 Dhomat e brendshme
    • Tipi i prones: Vile
    • status: i/e perdorur
    • Distrikt: Tirana
    • Qark ose prefekture: Tirana
    • Qytet: Don Bosko
    • zone: - - -
    • Adresa: Zogu i Zi
    • Zona e brendshme: 280 m²
    • Mbulim zone: 280 m²
    • Zone toke: 374 m²
      • Per qira  1 000 €
  • Detajet e prones

    Jepet vile me qira ne hyrje te Don Boskos, jo shume larg nga rruga kryesore. Vila eshte me dy kate dhe disponon certifikate pronesie. Ndertesa ka nje siperfaqe 280 m2 dhe perreth saj nje oborr te gjelberuar prej 374 m2. Orjentimi i viles eshte jug-lindje dhe veri-perendim dhe ofron nje ngrohje natyrale nga dielli por dhe ndertesa vet eshte ne kushte shume te mira. Vila perbehet nga: 2 sallone ndenje, 10 dhoma gjumi, 4 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Ne dhomat e ndenjes ka kondicioner, oxhak, mobilim te mire dhe shtrim me parket. Kuzhina e konsumimit te vakteve eshte e vecuar nga sallonet ndersa dhomat e gjumit kane secila kondicionere, ballkon dhe jane totalishte te mobiluara. Ndertesa ofron parkim ne ambjentet e saj, ka depo, bodrum, verande, oborr dhe garderobe. Per nje vizite apo me shume detaje mbi pronen, na kontaktoni!
  • Te paraqitura

    • Dhoma
      • Tualete 4
      • Dhoma ndenje 4
      • te gjitha dhomat 6
      • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
    • Perreth
      • Qendra e qytetit
      • zona jeshile
      • autostrade
      • farmaci
      • Verande
      • Transport publik
      • Shkolle
      • Supermarkete
    • Siperfaqet
      • planimetria 280.00 m²
      • Zone toke 374.00 m²
      • Zone interneti 280.00 m²
    • Infrastrukture
      • Garazhd
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

    Menyre Kontakti

    emer
    Telefone
    email
    Mesazh
  • Te dhena per agjentin

    Rebjona Pjetri
    Pozicioni Ekspert Imobiliar
    Telefone: +355692070090
    email: r.pjetri@c21golden.al
  • Detaje per agjensi

    CENTURY 21 Golden
    Telefone: 00355 42232777
    email: info@c21golden.al
  • Harta