Ju jeni vizitori 4592656

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE TEK UNAZA E RE
 • 13087754_1214885575190634_6911093202140693300_n
  Full Screen
  • 13087754_1214885575190634_6911093202140693300_n%1/13
  • 13087849_1214885401857318_966073172749892076_n%2/13
  • 13100810_1214885311857327_8397667740689311818_n%3/13
  • 13087797_1214884758524049_4738560081401027101_n%4/13
  • 13118946_1214885248524000_4823136202663321667_n%5/13
  • 13100746_1214885075190684_5969364743170306918_n%6/13
  • 13102626_1214885145190677_615847495247848542_n%7/13
  • 13087622_1214885281857330_456943652802129612_n (1)%8/13
  • 13124694_1214884981857360_1247682999070312509_n%9/13
  • 13076739_1214884738524051_392824485813226477_n%10/13
  • 13124883_1214884625190729_3426608036647931794_n%11/13
  • 13139338_1214884881857370_6240581904389897966_n%12/13
  • 13094308_1214884698524055_3022008608939592974_n%13/13
  1/13
  13087754_1214885575190634_6911093202140693300_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 148
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: UNAZA E RE, TIRANE
  • Zona e brendshme: 154 m²
  • Mbulim zone: 375 m²
   • per shitje 1 000 000 €
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Vila pozicionohet shume mire ne ane te rruges me akses direkt ne Unaze. Vila tre keteshe eshte e pajisur me shkalle nga jashte dhe brenda per cdo kat. Kati i pare eshte i destinuar te perdoret si ambient komercial (dyqan, lokal, magzaine ose zyra). Dy katet e siperme mund te perdoren per ZYRA ose BANIM. Vila eshte ne hyrje te Unazes se Re, prane 'Mbi Kalimit'. Ofrohet me Qira per Organizata, Biznese, Zyra dhe/ose Banim. Per te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 375.00 m²
   • Zone interneti 154.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %