Ju jeni vizitori 4178964

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri 1+1+Studio
 • 0.
  Full Screen
  • 0.%1/10
  • 2%2/10
  • 5%3/10
  • 3%4/10
  • 7%5/10
  • 8%6/10
  • 9%7/10
  • 10%8/10
  • 9 (1)%9/10
  • 13%10/10
  1/10
  0.
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 264
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 71 m²
  • Mbulim zone: 77 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1+Studio ne rrugen Myslym Shyri ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka nje hapesire te bollshme ndenje ne te cilen eshte vendosur dhe kuzhina, nje dhome gjumi me ambjent garderobe dhe studio. I mobiluar totalisht me stil mdern. Orientimi Lindje Jug dhe ofron pajme te gjere te Tiranes. Apartamenti ka organizim shume te mire hapsinor, funksional dhe gjithashtu ndricim dhe ajrim natyral!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 77.00 m²
   • Zone interneti 71.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %