Ju jeni vizitori 4638375

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • 55
  Full Screen
  • 55%1/9
  • 4444%2/9
  • Image0001%3/9
  • total%4/9
  • 39f1c5b7-19cb-47ad-bbe3-66895bd78c81%5/9
  • e7ac4ded-4641-45f1-95f0-6a8a61abb2c3%6/9
  • 74c399ab-96ea-4760-821e-9b32a19554c6%7/9
  • 75b2f1ca-6d1b-4c87-b3b7-bde15b5497d2%8/9
  • f9ccdf08-f93a-4c9b-b861-5eacd8b05331%9/9
  1/9
  55
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 42
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Nexho Konomi
  • Zona e brendshme: 65,70 m²
  • Mbulim zone: 76,70 m²
   • per shitje 46 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhen ne nje kompleks ne ndertim ne zonen me te re te zhvilluar te Tiranes, ndertuar
  nga nje nga kompanite me serioze dhe me punime me cilesore ne fushen e ndertimit.Midis kompleksit
  kalon projekti me i ri i Tiranes qe lidh midis tyre Rrugen ''Teodor Keko'' me rrugen 'Parku 1 kilometer'
  dhe qe sistemon perfundimisht shtratin e Lanes deri ne dalje nga kryeqyteti.Kompleksi do te jete ne perfundim oazi me i ri i
  banimit ne kryeqytet dhe do te permbaje disa ambiente sportive, gjelberim ne stilin lulishte pushimi,
  pishina dhe infrastrukture bashkekohore te ambienteve te perbashketa.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 76.70 m²
   • Zone interneti 65.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %