Ju jeni vizitori 4692497

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile
 • 8ba2d9f22f420d3515e03f7d5f2b7581
  Full Screen
  • 8ba2d9f22f420d3515e03f7d5f2b7581%1/10
  • fb28644534401cb494f6775d1ee971a8%2/10
  • de90cce1936e75ed15961ce71db6e9de%3/10
  • 77ba44df62fc8749b98ec1efd899ca3c%4/10
  • 296b3b90413306fa87c5ad51b4c88b00%5/10
  • 8d4b43b8c12b6e9aa85294170f5ba4a0%6/10
  • 452f0ff55aca064e958d4f202f1dc28a%7/10
  • e6d8c89ace819cba7c8a6de5b8dd745b%8/10
  • 9070c22f7c4dcbfdc55801b635b76d2b%9/10
  • 3b275fce6c1bb47c2e6fc699f2b9066a%10/10
  1/10
  8ba2d9f22f420d3515e03f7d5f2b7581
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring VIL_41
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Piro Goga
  • Zona e brendshme: 63,70 m²
  • Mbulim zone: 175,50 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 2 kateshe me oborr dhe vend parkimi.Vila ndodhet ne nje ambjent te qete dhe relaksues larg zhurmave.Organizimi:1 dhoma gjumi,kuzhine,tualet,verande ne katin e perdhe si dhe dy dhoma gjumi me nje tualet ne katin e pare.Dispono certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 175.50 m²
   • Zone interneti 63.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %