Ju jeni vizitori 4638653

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamenti me Qera Vjetore 1+1.
 • 20160523_182956
  Full Screen
  • 20160523_182956%1/8
  • 20160523_183006%2/8
  • 20160523_183017%3/8
  • 20160523_183024%4/8
  • 20160523_183056%5/8
  • 20160523_182917%6/8
  • 20160523_182900%7/8
  • 20160523_182905%8/8
  1/8
  20160523_182956
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 224
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e portit detar.
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rrugen e portit dhe ka nje pamje totalisht nga deti.Apartament eshte i pajisur me te gjitha pajisjet,eshte ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe ne nje pozicion mjaft te qete.Perbehet nga nje dhome ndenjje,nje dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Apartamenti jepet vetem me qera vjetore.per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta