Ju jeni vizitori 4614537

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, zyre 57m2
 • IMG_20160524_170244
  Full Screen
  • IMG_20160524_170244%1/2
  • IMG_20160524_170307%2/2
  1/2
  IMG_20160524_170244
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 826
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu I
  • Zona e brendshme: 57 m²
  • Mbulim zone: 57 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Ambienti eshte i shtruar me parket, eshte vetrat xhami qe sheh nga rruga dhe i pershtatshem per zyre. Nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 57 m2. Per me teper na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 57.00 m²
   • Zone interneti 57.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta