Ju jeni vizitori 4614570

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • DSCN3253.JPG
  Full Screen
  • DSCN3253.JPG%1/31
  • DSCN3238.JPG%2/31
  • DSCN3251.JPG%3/31
  • DSCN3236.JPG%4/31
  • DSCN3237.JPG%5/31
  • DSCN3240.JPG%6/31
  • DSCN3239.JPG%7/31
  • DSCN3241.JPG%8/31
  • DSCN3242.JPG%9/31
  • DSCN3244.JPG%10/31
  • DSCN3243.JPG%11/31
  • DSCN3246.JPG%12/31
  • DSCN3247.JPG%13/31
  • DSCN3248.JPG%14/31
  • DSCN3249.JPG%15/31
  • DSCN3250.JPG%16/31
  • DSCN3252.JPG%17/31
  • DSCN3254.JPG%18/31
  • DSCN3256.JPG%19/31
  • DSCN3258.JPG%20/31
  • DSCN3259.JPG%21/31
  • DSCN3260.JPG%22/31
  • DSCN3261.JPG%23/31
  • DSCN3276.JPG%24/31
  • DSCN3277.JPG%25/31
  • DSCN3245.JPG%26/31
  • DSCN3255.JPG%27/31
  • 13327350_1132027263506487_4993632371554162366_n (1)%28/31
  • 13308288_1132027606839786_2643529006905224822_o%29/31
  • 13305169_1132027503506463_6018826498162114485_o%30/31
  • 13320457_1132027190173161_6177653817539432056_o (1)%31/31
  1/31
  DSCN3253.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 225
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 117 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne qytetin e Sarandes .
  Apartamenti ndodhet ne nje objekt 15 katesh te ndertuar vitet e fundit ne qender te qytetit te sarandes.
  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode .
  Perbehet prej dy dhomash gjumi plus sallon plus dy talete.
  Disponon nje ballkon me pamje nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit.
  Pallati ka roje sigurie,administrator pallati dhe vezhgohet 24 ore nga kamera sigurie.
  Dy katet e para te ky objekt jane qender tregetare kyoperojn nje ser bisnesesh .

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 117.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %