Ju jeni vizitori 4592639

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira
 • elda xh1
  Full Screen
  • elda xh1%1/7
  • elda xh 4%2/7
  • elda xh 5%3/7
  • op%4/7
  • po%5/7
  • ooo%6/7
  • IMG_20160523_121858%7/7
  1/7
  elda xh1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 610
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 176 m²
  • Mbulim zone: 176 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane stadiumit Qemal Stafa.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 ballkone dhe 2 tualete.
  Orientimi Jug-Perendim dhe me pamje fantastike.
  Survejim 24h me kamera sigurie.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 176.00 m²
   • Zone interneti 176.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta