Ju jeni vizitori 4688160

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje
 • IMG_7184.JPG
  Full Screen
  • IMG_7184.JPG%1/8
  • IMG_7180.JPG%2/8
  • IMG_7183.JPG%3/8
  • IMG_7187.JPG%4/8
  • IMG_7179.JPG%5/8
  • IMG_7182.JPG%6/8
  • IMG_7186.JPG%7/8
  • IMG_7181.JPG%8/8
  1/8
  IMG_7184.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 92
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Kastriotet
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Zone toke: 65 m²
   • per shitje 29 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per shitje tek Casa Italia. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri dhe shume cilesor. Ka nje planimetri te rregullte te ambjenteve te brendshme, eshte i mire organizuar. Apartamenti shitet i mobiluar. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %