Ju jeni vizitori 4688129

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per shitje prane St.Dinamo
 • 20160615_144506
  Full Screen
  • 20160615_144506%1/5
  • 20160527_145754%2/5
  • 20160615_144449%3/5
  • 20160615_144510%4/5
  • 20160615_144732%5/5
  1/5
  20160615_144506
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 379
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Zef Jubani
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 352 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ka nje siperfaqe neto prej 160m2 dhe hapesire te shfrytezueshme jashte. Ambienti mund te sherbeje per cfare do lloj biznesi pasi eshte open space. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %