Ju jeni vizitori 4636720

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial te Stacioni i Trenit
 • 13321270_1066297160093913_190540967_o
  Full Screen
  • 13321270_1066297160093913_190540967_o%1/7
  • 13282325_1066299253427037_1150488303_o%2/7
  • 13288798_1066298710093758_531953662_o%3/7
  • 13271475_1066299336760362_723078007_o%4/7
  • 13288651_1066298893427073_386243874_o%5/7
  • 13313776_1066298040093825_732888845_o%6/7
  • 13323896_1066298623427100_533261288_o%7/7
  1/7
  13321270_1066297160093913_190540967_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 210
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i Trenit
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 260 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje ambjent komercial 60 m² te Stacioni i Trenit. Ndodhet ne nje nga pikat me me fluks te Tiranes dhe aktualisht funksionon si mobilieri me nje klientele te ngritur, por mund te shfrytezohet dhe per lloje te tjera biznesesh apo sherbimesh. Prona eshte ne proces legalizimi. Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %