Ju jeni vizitori 4614576

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • DSCN3218.JPG
  Full Screen
  • DSCN3218.JPG%1/15
  • DSCN3219.JPG%2/15
  • DSCN3223.JPG%3/15
  • DSCN3222.JPG%4/15
  • DSCN3224.JPG%5/15
  • DSCN3225.JPG%6/15
  • DSCN3226.JPG%7/15
  • DSCN3227.JPG%8/15
  • DSCN3228.JPG%9/15
  • DSCN3229.JPG%10/15
  • DSCN3230.JPG%11/15
  • DSCN3231.JPG%12/15
  • DSCN3232.JPG%13/15
  • DSCN3233.JPG%14/15
  • DSCN3234.JPG%15/15
  1/15
  DSCN3218.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 232
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 104 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet aparament 2+1 ne qender te sarandes.
  Ky aparament eshte i pozicionuar ne katin e peste te nje objekti 15 katesh te perfunduar vitet e fundit.
  Ka nje hapesire prej 104 m2 dhe perbehet prej dy dhomash gjumi,dy tualete,sallon & guzhin t eperbashket plus nje ballkon me pamje nga qendra e qytetit dhe nga deti jon.
  Apartamenti momantalisht esht i dhene me qera,e cila perdoret nga nje studio televizive.
  Te ky objekt dy katet e para eshte qender tregetare ne te cilen operojn nje ser aktivitetesh.
  Objekti ka roje siguria ( kamera) dhe administrator pallati.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %