Ju jeni vizitori 4592751

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/ Qira, Apartament
 • 11.JPG
  Full Screen
  • 11.JPG%1/7
  • 12.JPG%2/7
  • 13.JPG%3/7
  • 14.JPG%4/7
  • 16.JPG%5/7
  • 15.JPG%6/7
  • 17.JPG%7/7
  1/7
  11.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 612
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Priftit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kokonozeve
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 120 000 €
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Ne Porcelan shitet ose jepet me qira apartament.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.
  Mobilimi shume cilesor dhe modern.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %