Ju jeni vizitori 4653855

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per zyra / Qira
 • photo 2.JPG
  Full Screen
  • photo 2.JPG%1/6
  • photo 4.JPG%2/6
  • photo 5.JPG%3/6
  • photo 1.JPG%4/6
  • photo 5 (1).JPG%5/6
  • photo 2 (2).JPG%6/6
  1/6
  photo 2.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 380
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 152 m²
  • Mbulim zone: 152 m²
   • Per qira  1 750 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per zyra, vendosur ne nje zone shume te preferuar. Pozicionuar ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe cilesore. Disponon fasade xhami, me pamje nga rruga kryesore. I pershtatshem per ambiente zyrash. Ambienti ka gjithashtu edhe nje korridor te bollshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 152.00 m²
   • Zone interneti 152.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta