Ju jeni vizitori 4191411

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË GJIMNAZIT "PARTIZANI"!
 • Capture 1.PNG
  Full Screen
  • Capture 1.PNG%1/10
  • Capture 2.PNG%2/10
  • Capture 3.PNG%3/10
  • CIMG8760.JPG%4/10
  • Vesel Kulla-page-004%5/10
  • CIMG8752.JPG%6/10
  • CIMG8766.JPG%7/10
  • CIMG8754.JPG%8/10
  • CIMG8774.JPG%9/10
  • CIMG8773.JPG%10/10
  1/10
  Capture 1.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 156
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "4 Dëshmorët"
  • Zona e brendshme: 87,83 m²
  • Mbulim zone: 104,71 m²
   • per shitje 104 700 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 104.71 m2 në rrugën '4 Dëshmorët'. Vendndodhja është 100 m mbi gjimnazin 'Partizani', në një nga zonat më të spikatura, më të qeta dhe të kërkuara të qytetit të Tiranës. Ambienti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje, tualet dhe një korridor i madh. Ndodhet në katin e katërt të banimit, ku të gjitha dritaret shohin nga Lindja dhe Jugu. Objekti (me 6 kate banimi dhe 2 kate parkim nëntokë) është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në fund të këtij viti. Duke qënë nga zonat më të mira në kryeqytet, i ka të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
  Mundësohet gjithashtu edhe blerja e një hapësire garazhdi prej 16 m2, kundrejt një çmimi prej 14000 €.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 1
   • Korridor
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone me garazhd 16.00 m²
   • planimetria 104.71 m²
   • Zone interneti 87.83 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %