Ju jeni vizitori 4192215

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall te Gjiri i Lalezit
 • 20160221_134308
  Full Screen
  • 20160221_134308%1/2
  • Screenshot_1%2/2
  1/2
  20160221_134308
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 215
  • Tipi i prones: Truall ndertimi
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Drac, Gjiri i Lalesit
  • Zona e brendshme: 503 m²
  • Mbulim zone: 503 m²
   • per shitje 61 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne brezin buze detit per ndertim, ne Drac. Eshte brezi i fundit dhe perballe ka vetem detin. Ndodhet afer rruges kryesore dhe afer nje kompleksi turistik. Per me shume informacione jeni te mirepritur ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 503.00 m²
   • Zone interneti 503.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %