Ju jeni vizitori 4592714

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1
 • 20160531_184002
  Full Screen
  • 20160531_184002%1/9
  • 20160531_183914%2/9
  • 20160531_184449%3/9
  • 20160531_184313%4/9
  • 20160531_185310%5/9
  • 20160531_185201%6/9
  • 20160531_184533%7/9
  • 20160531_185505%8/9
  • 20160531_184833%9/9
  1/9
  20160531_184002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 5
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e re
  • Zona e brendshme: 152,64 m²
  • Mbulim zone: 152,64 m²
  • Zone toke: 152,64 m²
   • per shitje 470 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Unazes se re me siperfaqe 146.76 m2.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 3 ballkone dhe 2 tualete.
  Apartamenti ka sistem ngrohje te brendshem.
  Ndodhet ne katin e 1-re te banimit. Ofrohet per shitje edhe i mobiluar.
  Apartamenti disponon certifikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 152.64 m²
   • Zone toke 152.64 m²
   • Zone interneti 152.64 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %