Ju jeni vizitori 4585617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per shitje
 • 20160531_190225
  Full Screen
  • 20160531_190225%1/1
  1/1
  20160531_190225
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 6
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e re
  • Zona e brendshme: 75,20 m²
  • Mbulim zone: 75,20 m²
  • Zone toke: 75,20 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial ne Unaze te re me nje siperfaqe 75.2 m2.
  Aktualisht eshte ne gjendje pune si bar-kafe dhe perpara ka nje verande e shfrytezueshme per ambjentin e lokalit.
  Ambjenti disponon certifikate pronesie.
  Ofrohet per shitje 1000 euro/m2
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.20 m²
   • Zone toke 75.20 m²
   • Zone interneti 75.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %